Imprezy integracyjne dla firm – eventy na wodzie

Motywowanie pracowników często ma formę wyjazdów z atrakcyjnymi punktami programowymi. Wspólnie przeżyte pozytywne emocje budują poczucie lojalności i przywiązanie do pracodawcy. Interesującą propozycją są eventy na wodzie. Stanowią one emocjonujące urozmaicenie pobytu nad morzem, gdzie często organizowane są imprezy integracyjne na wodzie. Do ich przeprowadzenia wykorzystujemy szybkie łodzie pontonowe RIB i motorówki.

W akwenie Zatoki Gdańskiej znajduje się dużo ciekawych miejsc gdzie moglibyśmy popłynąć. Do najchętniej odwiedzanych należą:

 • – Torpedownia w Babich dołach z czasów II Wojny Światowej
 • – Wrak łodzi podwodnej ORP Kujawiak nieopodal wyspy miedzy Rewą a Kuźnicą
 • – Wieża obserwacyjna między Juratą a Jastarnią
 • – Hel ( wrak ORP Wicher, fokarium )
 • – Sopockie Molo
 • – Gdańsk (Starówka, Westerplatte)

oraz inne równie interesujące miejsca.

Przykładowe eventy

Gdańska – Jastarnia – Gdańsk

Rejsy łodziami typu RIB pozwalają na odstresowanie się, wypoczynek i zacieśnienie więzi towarzyskich. Imprezy integracyjne na wodzie łączą ekstremalne doświadczenie z niezwykle widokową trasą. Dobrze spędzony czas przełoży się na lepsze relacje w miejscu pracy, wzrost wydajności i usprawnienie komunikacji między pracownikami. Pozwoli też na ujawnienie się nowych talentów i predyspozycji z zakresu organizacji i przywództwa.

Proponujemy wyjątkowo atrakcyjną formę zwiedzania tego regiony na pokładzie naszej łodzi. Z wody będziemy podziwiać:

 • – Westerplatte
 • – port Gdańsk
 • – Motława, Starówka w Gdańsku
 • – molo Sopot
 • – Klify Orłowo
 • – stare poniemieckie torpedownie na środku Zatoki Gdańskiej

Liczba atrakcji włączona w rejs uzależniona jest od ustalonego wcześniej czasu pływania.

Gdynia – Hel – Władysławowo – Gdynia

Doświadczenie wycieczki łodzią motorową RIB może być wyjątkowe. Wyzwala silne doznania i dla wielu osób jest absolutną nowością. Dzięki temu jest trafionym pomysłem z zakresu imprez pracowniczych i dobrze spełnia cele integracyjne. Zespół się zżywa, powstają więzi przekładające się na lojalność, motywację i wzrost zaangażowania w pracę. Pracownicy wracają do swoich zadań wypoczęci, z nową energią do obsługi klientów, rozwiązywania problemów i podejmowania zawodowych wyzwań, a tym samym wzrasta skuteczność i efektywność pracy.

Wyjątkowa wyprawa gdzie uczestnicy pokonują wody Zatoki Gdańskiej podziwiając z pokładu łodzi molo w Sopocie zmierzając ku portowi w Helu. Magiczny Hel to przystanek w podróży z interesującym fokarium. Następnie wkraczając na wody Morza Bałtyckiego grupa śmiałków zmierza do Władysławowa wzdłuż polskiego wybrzeża podziwiając piękne, szerokie, piaszczyste plaże. Na miejscu po wyczerpującej zarazem bardzo emocjonującej podróży czeka na uczestników obiad w pobliskim hotelu z widokiem na morze.

Extreme

Adrenalina – to 30 minutowa extremalnie szybka przejażdzka jedną z najszybszych łodzi motorowych na polskim wybrzeżu – Speed One.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i chwile pełne emocji przy prędkości 100km/h na wodzie oraz skokach na falach.

To oryginalna koncepcja na jeden z punktów programowych firmowych eventów integracyjnych na wodzie, prezent urodzinowy lub imieninowy. Zwłaszcza, gdy jubilat pasjonuje się sportami motorowodnymi. Może być też nieszablonowym elementem wieczoru kawalerskiego lub samego ślubu, jako atrakcja dla gości imprezy weselnej. Na pewno pozostanie na długo w pamięci i pozwoli na zdobycie wspólnych wspomnień wyjątkowo spędzonych chwil. W przypadku pracodawcy stworzy doświadczenie, podczas którego można aktywnie regenerować siły, odpocząć od codziennego stresu.

Bądź na bieżąco Zaglądaj tu regularnie po najnowsze informacje na temat firmy Simon Trip oraz organizowanych przez nas rejsów.

Stale rozbudowujemy program o kolejne eventy i atrakcje. Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Rezerwuj jako pierwszy najlepsze terminy na wydarzenia integracyjne i współtwórz z nami ich agendę. Zapewniamy perfekcyjny przebieg eventów – pasjonujący i bezpieczny. 

Zapraszamy!